O nás

About us

Predstavujeme Vám spoločnosť AMOR Slovakia, ktorá pôsobí v oblasti predaja šperkov známych slovenských, českých a európskych výrobcov už niekoľko rokov na slovenskom trhu.
       
Cieľom našej spoločnosti je poskytovanie služieb na vysokej úrovni a garancia špičkovej kvality predávaných šperkov. V našich predajniach nájdete široký sortiment šperkov  vyrobených zo žltého aj bieleho zlata v kombinácii so zirkónom, českým granátom i baltickým jantárom. Náročnejšej klientele sme pripravený ponúknuť kombinácie 14 a 18 karátového zlata s rubínom, smaragdom, zafírom prípadne briliantom.
 
V týchto dňoch sme rozšírili ponuku o náramkové hodinky známych značiek:EDOX, TISSOT, EMPORIO ARMANI, MICHAEL KORS, TIMEX, VOSTOK EUROPE, LIU JO.
 
Veríme, že široká ponuka šperkov v našich predajniach osloví každého zákazníka, ktorý nás navštívi. Náš personál Vám ochotne ponúkne nielenexkluzívny darček pre Vašich blízkych vhodný na  akúkoľvek príležitosť, ale zároveň aj na príjemnú, trvalú spomienku návštevy nášho krásneho mesta.
Last modified on 22 September 2018